Pobytový seminář Be Woman v Jizerských horách 19.-21.10.2018

Co vás na semináři čeká?

 • Práce ve skupině a její podpora
  Zážitek je nejmocnější nástroj sebereflexe a posunu k uzdravování starých zranění. Budeme spolu prožívat různé hry a cvičení, během kterých se postupně ponoříme do témat vnitřního dítěte, milenky, matky a přítelkyně. Vytvoříme si bezpečný prostor, ve kterém odkládání masek není bolestivé.
 • Jóga a meditace
  Jóga doprovází lidstvo přes pár tisíc let a je stále studnicí moudrosti a inspirací na cestě za sebepoznáním, pro začátečníky i mistry. Budeme se věnovat jógovým cvičením v různorodé dynamice, propojíme dech s pohybem, zvědomíme každou buňku svého těla. Ve chvílích zklidnění budeme v meditaci sledovat film na proměnlivém plátně svého ne/vědomí.
 • Spontánní tanec a tantra
  Jaká jiná aktivita dokáže lépe a autentičtěji vyjádřit dynamiku ženského principu než tanec... Necháme se uchvátit svým vnitřním rytmem a skrze pohyb, dech a hlas vyjádříme svou podstatu a proměnlivost. Naše vnitřní žena má opačnou polaritu než vnitřní muž, kterého máme v dnešní společnosti žen dost a dost. Za pomocí prvků tantry podpoříme samy v sobě to žádoucí, léčivé a ženské.
 • Co je zahrnuto v cene semináře?
  V ceně semináře, která je 2900,- Kč, je zahrnutý celodenní program skládající se z cvičebních, interaktivních, sebe uvědomujících a tvořivých bloků, tištěné a jiné materiály k výuce.
 • Co není zahrnuto v cene seminára?
  Ubytování v nově vystavěné budově penzionu Uko v Bedřichově v Jizerských Horách, strava formou polopenze v ceně 1980Kč. V této ceně je zahrnutý také neomezený vstup do wellness. Sumu 1980Kč hradí zájemce přímo na účet penzionu, bližší informace k platbě jsou zahrnuty v emailu, který vám zašleme po objednaní semináře.

Potřebujete pomoc?

Napište nám na kontakt@bytzenoumebavi.cz .

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.