Naším cílem je:

 • Podporovat ženy v přijetí sebe sama a v jejich seberozvoji.
 • Naučit ženy stanovit si své osobní a pevné hranice, aby si zachovaly svou energii a kultivovaly ji.
 • Ukázat, že zakázaná TABU neexistují. Máme dvě možnosti: buď si nasadit masku a hrát roli, anebo být upřímná k sobě i okolí a tím se léčit a růst.
 • Naučit ženy přijímat výzvy a vědomě se ponořit do neznáma s důvěrou a touhou dalšího a hlubšího poznání.
 • Podporovat ženy v ukotvování své autentičnosti.
 • Ukázat, že si navzájem můžeme být cenným zrcadlem poznání, nikoliv konkurencí.
 • Dokázat, že spoluprací a vzájemnou podporou ženská energie roste a sílí a můžeme z ní těžit všechny.
 • Podporovat kulturu těla, mysli i ducha současně tak, aby každá žena byla sebevědomá, sebemilující a silná.
 • Jít s vlastní kůži na trh v zájmu pomoci odhalení pravé podstaty vědomého a šťastného života.

Na naší cestě nám pomáhá:

 • Promyšlená cvičení fyzického těla vycházející z celosvětově uznávaných principů fyzioterapeutů.
 • Cvičení jógy a jógová terapie.
 • Hluboké meditace.
 • Prvky tantry.
 • Koučovací techniky.
 • Práce ve skupině a sdílení.

Připravily jsme pro vás:

 • Moderní a všudypřítomný online svět - online program pro ženy
 • Osobní individuální setkávání.
 • Skupinové semináře a víkendové pobyty.

Be Woman Online

V klidu a intimitě domova tě v průběhu měsíce doprovodíme cestou dovnitř tebe. Naučíš se milovat sebe sama, porozumíš si, uvědomíš si své potřeby, touhy a vášně a dále je rozvineš. Budeš se učit bezvýhradně se přijmout, najít si v každém dni alespoň chvíli, kterou budeš věnovat jen a jen sobě a v neposlední řadě rozvíjet svou disciplínu (nejen) formou pravidelného cvičení a meditací, ze kterých si vytvoříš návyk.

Ženské kruhy v Říčanech u Prahy

Pravidelná setkávání v bezpečném prostoru ženského kruhu, kde se budeme zabývat svými potřebami. Budeme společně hledat cesty, jak své potřeby identifikovat a naplňovat v každodenním životě s respektem se svému cyklu. Začínáme v březnu 2018. 

Pobyty Be Woman

Máš chuť si odpočinout, nabrat novou sílu a snad i inspiraci? Připravily jsme pro tebe bezpečný prostor pro aktivní relaxaci a sdílení v ženských kruzích. 

Jednodenní semináře

Jsou tu pro vás i  jednodenní prožitkové sebepoznávací semináře na různorodá témata. Společným jmenovatelem všech těchto setkání je: vykročení z hranic svého komfortu, hlubší poznání sebe sama a ukotvení své autenticity, rozvíjení osobního potenciálu.

Pobyty pro celou tvou rodinu

Erika a Lucka jsou aktivní lektorky prožitkových pobytů. Erika v době mateřské dovolené založila občanské sdružení Mama poď sa hrať a už sedmým rokem pořádá pobyty pro rodiny jako učitelka a lektorka Montessori pedagogiky. Lucka program obohacuje o jógové, pohybové a tvořivé aktivity. Obě spolu tvoří tým, se kterým celá vaše rodina zažije hluboký a nezapomenutelný pobyt v krásné přírodě Rusavy, Orlických vrchů nebo Nízkých Tater.

Pilatesova metoda, Hatha jóga, Jógová terapie

Lucie se věnuje józe již 15 let a vede kurzy Hatha jógy pro děti a dospělé především v Říčanech u Prahy a okolí. Nabízí také individuální setkání jógové terapie dle potřeb klienta. Klientům, kteří upřednostňují dynamičtější práci těla, nabízí jak skupinové tak individuální kurzy Pilatesovy metody pro posílení CORE a jako léčbu a prevenci dysbalance v držení těla. 

Každá žena má určité potřeby pro to, aby se cítila spokojena a vytvořila si vhodné podmínky pro svůj další rozvoj.

Pokud pomineme základní potřeby, tak hlavní potřebou je LÁSKA. Ovšem čekat, až nám někdo zvnějšku lásku dá, by bylo jako čekání na Godota, pokud se na prvním místě nenaučíme mít ráda sebe sama. Druhým předpokladem pro to, aby žena uměla a mohla plnit své životní poslání (partnerky, matky…) altruistickým způsobem, tedy pro blaho všech je, paradoxně, aby se naučila, snad i trochu sobecky, věnovat výhradně sama sobě. Měla by si na sebe pravidelně najít čas a umět se odměnit. Třetím předpokladem, který ženě umožní dále se rozvíjet a neusnout na vavřínech rutinních povinností je naučit se sebedisciplíně a přijímat výzvy mimo svou komfortní zónu.

 Lucku a Eriku životní zkušenosti dovedli na místo, kde nastal čas předat svoje zkušenosti a doprovodit další  ženy na jejich cestě vnitřní krajinou. 

Chceš se vydat na tuto tajemnou výpravu?

Jestli ano, nabízíme ti doprovod a oporu k sebeobjevování a nalezení odpovědí, které už teď máš ve svém srdci. A že je v tuto chvíli nevidíš? Ano, stává se nám, že zapomeneme, jak naslouchat svému srdci, často si kolem něj vystavíme vysoké hradby. Když nám to dovolíš, pomůžeme ti tuto zeď cihlu po cihle rozebrat, abys mohla znovu nalézt svoji autentičnost.