poNovoroční pobyt na Chalupě za humny na Vysočině o
víkendu 18.1. – 20.1. 2019.

Milé ženy,

velmi srdečně vás zveme na netradiční poNovoroční pobyt na Chalupě za humny na Vysočině o víkendu  18.1. – 20.1. 2019. Jsme  velmi živelné, upřímné a podporujeme ženský princip, zklidnění a naslouchání sobě sama. V tomto duchu proběhne i náš pobyt.

Pojďme si společně oddechnout, zastavit se a strávit příjemný čas v ženském kruhu.

 • Program
  V rámci programu se můžete těšit na: procházku ve tmě, meditace, vzájemné masáže i s instruktáží, ženský terapeutický tanec, společné výtvarné tvoření, jemné cvičení a výlet za zimou a dobrodružstvím a spoustu dalšího, co jsme ještě nenaplánovaly a co vznikne velmi spontánně.
 • Ubytování
  Ubytování bude zajištěno ve 2 – 4 lůžkových pokojích na Chalupě za humny http://www.chalupazahumny.cz/ .
 • Jídlo
  V chalupě je velmi prostorná kuchyň, vaření si zajišťujeme samy, dobrovolně se ho ujme tvořivá Erika. Veškerá jídla budou zdravá a výživově vyvážená, o to se postaráme.
 • Cena
  Cena za pobyt činí 3500Kč – zahrnuje ubytování (2 noci), stravu (snídaně a večeře + v sobotu na oběd hustou polévku), program a pomůcky k němu. Dopravu si řeší každá sama, ideálně ve skupinkách, po své ose.
 • Rezervace místa
  Naše skupinka bude mít maximálně 15 členů a proto je potřeba si své místo zarezervovat co nejdříve.Svůj zájem nám potvrďte vyplněním formuláře a zasláním nevratné zálohy. Záloha činí 1500Kč a slouží jako rezervace místa, je splatná zasláním na účet 236512002/5500 nejpozději do 7.12. 2018. Zbytek částky bude splatný na místě v hotovosti.
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu.