Odkládání masek, přijetí sebe sama a ukotvení autenticity.

Lucie Vybíral Pastrňáková
Lucie Vybíral Pastrňáková
Lektorka kurz

"Odevzdej svou masku a buď právě taková jaká jsi. Nikdo ti pak nebude moci vzít tvou sílu, neboť bude vyvěrat zevnitř. Nesrovnávej se s jinými ženami, protože jsi sama krásná, autentická a nejlepší právě taková jaká jsi. Přinášíš světu obrovské bohatství právě tím, kým jsi. Drž se svého poslání a tvá vnitřní i vnější krása bude rozkvétat." 

Na těchto seminářích pracujeme v intimním prostředí, využíváme prvky tantry a jógy, přijímáme nahotu jako přirozenou součást svého života, odhalujeme svou podstatou a vědomě překračujeme hranice svého běžného komfortu, protože jen takto je možné růst.  

Na seminář je nutné si vzít vlastní cvičební podložku, ručník, volné oblečení pro tanec, šátek na oči a větší šátek na uvázání kolem pasu, malé nebo větší zrcátko, také odhodlání a odvahu. 

S ohledem na charakter akce je počet míst omezen.

Vždy v neděli od 13 do 17 hodin, v krásném intimním prostoru na adrese Ke Klubovně 1635/1, Praha 13 Stodůlky. Semináře je možné absolvovat pouze jako celek. 

    Odkládání masek: termín 5.listopadu 2017

    Přijetí sebe sama: termín 3. prosince 2017

    Ukotvení autenticity: termín 7. ledna 2018

 

  • Místo
    Krásný a intimní prostor na adrese Ke Klubovně 1635/1, Praha 13 Stodůlky.
  • Termín
    Vždy v neděli od 13 do 17 hodin: Odkládání masek: termín 5.listopadu 2017, Přijetí sebe sama: termín 3. prosince 2017, Ukotvení autenticity: termín 7. ledna 2018
  • Cena
    3150Kč, zahrnuje účast na třech seminářích pod vedením Lucie, lehké občerstvení během konání semináře, lehkost bytí a vědomou vnitřní sílu... 🙂

Potřebuješ pomoc?

Napište nám na kontakt@bytzenoumebavi.cz .

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.