Ženské kruhy v Říčanech u Prahy

Program ženských kruhů je zaměřen na identifikaci a uspokojování svých potřeb s ohledem na svůj cyklus a životní situaci. 

Ženy pro svůj růst a vnitřní stabilitu uvítají jak samotu tak sdílení s ostatními ženami. My se na našich setkáních zaměříme na synergickou podporu skupiny a vzájemnou interakci. 

Při práci v ženské skupině využíváme: 

 • Koučovací metodiku
 • Terapeutickou práci s tělem
 • Vědomou práci s dechem
 • Dynamiku skupiny a sdílení
 • Meditace
 • Místo
  Prostory MŠ Landie, Orlická 2188/2, Říčany u Prahy
 • Termín
  Vždy ve čtvrtek 20h - 21:30h, celkem 5 setkání: 20.9.2018, 11.10.2018, 8.11.2018, 29.11.2018, 13.12.2018
 • Cena
  1250Kč za 5 setkání, zahrnuje účast na seminářích pod vedením Lucie a Eriky, anebo 250 KČ za jedno setkání.
 • Rezervace místa
  Pokud již dnes víte, že se chcete zúčastnit celé podzimní série, potvrďte svůj zájem zasláním částky 1250 CZK na číslo účtu 236512002/5500. Pokud si přejete přijít zatím jen na jedno setkání, potvrďte svůj zájem zasláním částky 250 CZK na číslo účtu 236512002/5500. V obou případech prosím nezapomeňte do zprávy pro příjemce napsat své jméno.

Erika sa do môjho života dostala "náhodou".. (mala sa dostať len do zábavných rozvojových aktivít mojej dcérky). To, že od prvého dňa pobytu sa začnem predierať do hlbín svojej duše a odkrývať závoje, tak to som veru netušila. Do svojich "procesov" som sa mohla naplno ponoriť, s dôverou, že je tu niekto, kto to ustriehne, kto ma nechá sa ponoriť ale nie utopiť... a v pravý čas zasiahne. ..niekto, pri kom si nemusíte dávať pozor na to, čo z vás v priebehu procesu "vylezie" ......niekto, kto prežil, vie a chápe... Tak .. to je Erika....

Anka Strešňákovávysokoškolský pedagóg, prodekanka

Lucie je skvělá lektorka jógy, která se podílí na tom, že den, kdy cvičíme, je prostě jeden z mých nejlepších v celém týdnu.Trpělivá učitelka jazyků, která se snaží učit tak zajímavým a zábavným způsobem, aby moje kluky učení bavilo a i ve večerních hodinách udrželi pozornost.

Pavla Plíhalováfitness instruktorka

Erika je žena, která inspiruje tím, jaká je, a jaký má krásný vztah s manželem a se synem. Velmi si vážím jejich programů pro rodiče s dětmi s prvky Montessori, kterých se pravidelně účastníme a vždy nás obohatí. Naše děti přes den a nás dospělé i večer při společných programech, kdy děti spí a my spolupracujeme na rozvoji našich talentů a sdílíme životní i rodičovské zkušenosti. Vlastnost, které si na Erice vážím, je ta, že je pravdivá a upřímná a jedná na rovinu. Děkuji Eriko.

Jana Klasováředitelka franšízy BEWIT.love esenciální oleje

Setkání a troufám si říct i přátelství s Erikou mi přineslo nejen setkání s milou a velmi empatickou ženou, ale také setkání sama se sebou. Posunula mne k větší sebedůvěře ve vlastní schopnosti, k touze skutečně poctivě se snažit objevovat, co vlastně skutečně chci a potřebuji. Podpořila mne ve chvíli, kdy jsem váhala jestli jít do změny. A také mne inspirovala, abych se nebála improvizovat a přirozeně vycházet z přítomné situace. Jsem moc ráda, že jsem jí poznala a těším se na další setkání s ní.

Milena Filkováučitelka