Vnitřní dítě

Třetí den

Krásný den! Svůj den zahaj, jak jinak než, Pozdravem Slunci. Po cvičení nechej své tělo dopulzovat vědoma si všech momentálních změn na úrovni těla, mysli i nálady. ☺ Bedlivě sleduj, co ti cvičení dává.

Pozdrav slunci

Úkol

Dnes tě čeká velmi kreativní úkol, který souvisí s tvou hravou tvořivostí, radostí a spontánností. Najdi ve své spižírně a lednici 10 ingrediencí a uvař z nich, buď pro sebe, nebo pro rodinu, oběd či večeři. Vaření si užívej jako dítě, které objevuje nové chutě, vůně a kombinace. Viděla jsi Rémyho v animovaném filmu Ratatouille? Takto nějak ke svému vaření přistupuj. ☺

Během dne pro tebe máme ochutnávku cvičení Pěti Tiběťanů. Inspirativní série tohoto silně návykového energizujícího cvičení tě dokonale protáhne, posílí a rozdmýchá energii potřebnou pro tvoření, hru a radost. Pět Tiběťanů posílí tvé vnitřní dítě. Tak na nic nečekej, obleč si lehké tričko a tepláky, otevři si okno a dej se do toho. Cvičení ti zabere asi 10 - 15 minut. 

V závěru dne si opět na chvíli osahej svůj deníček a poznač si, co tě k dnešnímu dni napadne. Jak se ti podařila večeře, měla jsi z ní radost? Co jsi prožívala u spontánního vaření?

Pět tibeťanů