Pobytový seminář Be Woman v Jizerských horách 19.-21.10.2018

Co vás na semináři čeká?

 • Cvičení Pilatesovy metody
  Mysl umí nejlépe relaxovat při vědomém pohybu, který respektuje naše fyzické možnosti. Pro ženu je nejvhodnějším takové cvičení, které je plynulé a propojuje pohyb s dechem. Pilatesova metoda zpevňuje tělo zevnitř, zeštíhluje pas a působí jako prevence bolestí zad. Cvičíme základní sestavu Mat work s váhou vlastního těla a využíváme také nejrůznější fyzioterapeutické pomůcky jako Rollery, Thera bandy, Overbally, masážní a balanční pomůcky.
 • Jóga a meditace
  Jóga doprovází lidstvo přes pár tisíc let a je stále studnicí moudrosti a inspirací na cestě za sebepoznáním, pro začátečníky i mistry. Budeme se věnovat jógovým cvičením v různorodé dynamice, propojíme dech s pohybem, zvědomíme každou buňku svého těla. Ve chvílích zklidnění budeme v meditaci sledovat film na proměnlivém plátně svého ne/vědomí.
 • Sdílení ve skupině, ženské kruhy
  Žena se rozkvétá jako nádherný lotosový květ. Potřebuje k tomu dostatek živin, slunce a inspiraci. Živiny a sílu najde sama v sobě, světlo vstřebává díky každodennímu poznání a inspirací nechť jí jsou ostatní ženy, které zrcadlí, pohladí, utěší... Společně si vytvoříme bezpečný prostor pro sdílení ženských témat.
 • Co je zahrnuto v ceně semináře?
  V ceně semináře, která je 1900 KČ, je zahrnutý program skládající se z cvičebních a meditačních bloků a z večerních ženských kruhů, tištěné a jiné materiály k výuce.
 • Co není zahrnuto v ceně semináře?
  Ubytování v nově vystavěné budově penzionu Uko v Bedřichově v Jizerských Horách, strava formou polopenze v ceně 1980Kč. V této ceně je zahrnutý také neomezený vstup do wellness. Sumu 1980Kč hradí zájemce přímo na účet penzionu, bližší informace k platbě jsou zahrnuty v emailu, který vám zašleme po objednaní semináře.

Potřebujete pomoc?

Napište nám na kontakt@bytzenoumebavi.cz .

Jsme tu pro vás, rádi vám pomůžeme.