Ženské kruhy - Cyklus vášnivé ženy

Proč vnést vášeň do života? 

 Protože vášeň probouzí radost.
 Protože vášeň dává zažít hloubku.
 Protože vášeň je proměnlivá jako žena sama.
 Protože vášeň vhání krev do žil. 
 Protože opravdu žijeme, když nás vášeň doprovází. 
Vášeň není jen sex. Vášeň nás může doprovázet na každém kroku a dodat šťávu všem činnostem od  vzácných chvil o samotě, s dětmi nebo v intimitě partnerství. S vášní můžeme vařit, tvořit, vychovávat, tancovat, milovat se... Vášeň je v každé z nás. Dejme jí prostor se projevit. Dejme prostor svým skutečným emocím...
 
Objevte s námi všechny aspekty své vnitřní ženy v souladu se svým cyklem -  své hravé vnitřní dítě, smyslnou milenku, pečující matku a přijímající přítelkyni. 
Těšíme se na vás na uceleném CYKLU ŽENSKÝCH KRUHŮ  v bezpečném kruhu žen.
Co nás na naší společné společné cestě bude doprovázet ?
Terapie kruhu a sdílení, terapeutická tanec, jógová terapie, meditace, kultivace všímavosti neboli mindfulness, prvky regresní terapie a přepis limbického otisku, prvky tantry a masáže, tvoření, hry..to vše v plynutí za účelem poznání svého skutečného já v jeho barvitých aspektech. 
  • Místo
    Prostory MŠ Landie, Orlická 2188/2, Říčany u Prahy
  • Termín
    Vždy v sobotu, 14,00 - 18,00 celkem 5 setkání: 23.3. 2019 18. 5. 2019 28.9.2019 9.11.2019 14.12.2019
  • Cena
    3750 Kč jednorázová platba za 5 setkání, nebo 4000 KČ na splátky (cekově 2 splátky),zahrnuje účast na seminářích pod vedením Lucie a Eriky.

Erika sa do môjho života dostala "náhodou".. (mala sa dostať len do zábavných rozvojových aktivít mojej dcérky). To, že od prvého dňa pobytu sa začnem predierať do hlbín svojej duše a odkrývať závoje, tak to som veru netušila. Do svojich "procesov" som sa mohla naplno ponoriť, s dôverou, že je tu niekto, kto to ustriehne, kto ma nechá sa ponoriť ale nie utopiť... a v pravý čas zasiahne. ..niekto, pri kom si nemusíte dávať pozor na to, čo z vás v priebehu procesu "vylezie" ......niekto, kto prežil, vie a chápe... Tak .. to je Erika....

Anka Strešňákovávysokoškolský pedagóg, prodekanka

Lucie je skvělá lektorka jógy, která se podílí na tom, že den, kdy cvičíme, je prostě jeden z mých nejlepších v celém týdnu.Trpělivá učitelka jazyků, která se snaží učit tak zajímavým a zábavným způsobem, aby moje kluky učení bavilo a i ve večerních hodinách udrželi pozornost.

Pavla Plíhalováfitness instruktorka

Erika je žena, která inspiruje tím, jaká je, a jaký má krásný vztah s manželem a se synem. Velmi si vážím jejich programů pro rodiče s dětmi s prvky Montessori, kterých se pravidelně účastníme a vždy nás obohatí. Naše děti přes den a nás dospělé i večer při společných programech, kdy děti spí a my spolupracujeme na rozvoji našich talentů a sdílíme životní i rodičovské zkušenosti. Vlastnost, které si na Erice vážím, je ta, že je pravdivá a upřímná a jedná na rovinu. Děkuji Eriko.

Jana Klasováředitelka franšízy BEWIT.love esenciální oleje

Setkání a troufám si říct i přátelství s Erikou mi přineslo nejen setkání s milou a velmi empatickou ženou, ale také setkání sama se sebou. Posunula mne k větší sebedůvěře ve vlastní schopnosti, k touze skutečně poctivě se snažit objevovat, co vlastně skutečně chci a potřebuji. Podpořila mne ve chvíli, kdy jsem váhala jestli jít do změny. A také mne inspirovala, abych se nebála improvizovat a přirozeně vycházet z přítomné situace. Jsem moc ráda, že jsem jí poznala a těším se na další setkání s ní.

Milena Filkováučitelka